Strona typu wizytówka

Oferta specjalna naszego studia graficznego.

Idealne rozwiązanie dla osób / firm, które chcą szybko i niewielkim kosztem zaistnieć w sieci. Oferujemy atrakcyjny pakiet, który zawiera:

 • mini logo,
 • pomoc w zakupie domeny,
 • stronę internetową z CMS,
 • hosting na pierwszy rok gratis,
 • zakup zdjęć,
 • zgłoszenie strony do Google.

Pakiet strona www wizytówka zawiera:

1) Mini logo

Jeśli Państwa firma nie ma logo, przedstawimy propozycję zapisu nazwy firmy poprzez dobranie odpowiedniej i wyszukanej czcionki. Logo zawarte w pakiecie nie zawiera sygnetu (elementu graficznego). W pakiecie przedstawiamy 3 propozycje. Każde kolejne 3 propozycje + 100zł netto. Możliwość przesłania wybranej wersji logo w formacie wektorowym (eps, pdf, jpg, png) + 100zł netto.

Propozycje mini logo


2) Pomoc w zakupie domeny

Jeśli nie czują się Państwo biegli w tematach internetowych możemy pomóc w procedurze rejestracji domeny.


3) Responsywna strona internetowa na CMS WordPress

Do wyboru jeden z dwóch oferowanych przez nas szablonów. W ramach wybranego szablonu zaprojektujemy unikalną grafikę i umieścimy przesłane przez Państwa treści. Strona dostosowuje się do urządzeń mobilnych i zawiera panel CMS umożliwiający samodzielną modyfikacje treści na stronie.

 • SZABLON 1: strona typu one page, wszystkie informacje zawarte są na jednej stronie, kliknięcie w pozycje menu powoduje przewinięcie strony do odpowiedniej pozycji. [ZOBACZ PRZYKŁAD]
 • SZABLON 2: strony o klasycznej nawigacji, kliknięcie w pozycje menu spowoduje załadowanie nowej podstrony zawierającej odpowiednie informacje [ZOBACZ PRZYKŁAD].

Dodatkowe płatne moduły (opcjonalne): mapa Google + 100zł netto, formularz kontaktowy + 100zł netto


4) Zakup zdjęć

Jeśli zajdzie taka potrzeba kupimy komercyjne zdjęcia na potrzeby strony internetowej.


5) Serwer

Zainstalujemy stronę na wskazanym serwerze. Możemy też zaoferować nasz hosting na pierwszy rok gratis (kolejne lata 150zł netto / rok).


6) Zgłoszenie strony do Google

Zgłoszenie strony przyspieszy indeksację w wyszukiwarce Google (potrzebne dane do Państwa konta w Google).

Warunki skorzystania z pakietu:

 • Przesłanie jednorazowo wszystkich materiałów niezbędnych do wykonania strony typu wizytówki, a w szczególności: logo / nazwa firmy, treści na stronę internetową, preferencje odnośnie stylu i kolorystyki.
 • Dostosowanie przesyłanej treści do wybranego szablonu strony internetowej. Możliwe jest odejmowanie elementów z wybranego szablonu. Dodanie nowych elementów będzie dodatkowo wyceniane.
 • Górna część strony (slider) może zawierać maksymalnie 3 slajdy.
 • W przypadku wyboru SZABLONU 1 galeria może zawierać maksymalnie 10 zdjęć

Nasza oferta

Projektowanie i tworzenie stron www


Tworzymy strony firmowe, sklepy internetowe i serwisy. Przestrzegamy zasad UX/UI. Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są responsywne, co gwarantuje poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. WIĘCEJ »

Projektowanie logo i elementów SIW


Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu kompleksowe opracowanie materiałów dla dowolnej marki. Spójność elementów identyfikacji wizualnej wspomaga sukces marketingowy i rynkowy firmy. WIĘCEJ »

Projektowanie etykiet i opakowań


Oferujemy Państwu wykonanie projektów graficznych etykiet i opakowań dla dowolnego produktu. Projektujemy opakowania i etykiety m.in. dla suplementów diety, kosmetyków, preparatów erotycznych, produktów spożywczych. WIĘCEJ »

Projektowanie banerów, mailingów, landing page


Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnych i skutecznych projektów na potrzeby kampanii internetowej takich jak: banery internetowe statyczne i dynamiczne, mailing reklamowy / newsletter. WIĘCEJ »

Projektowanie ulotek, plakatów, folderów


Oferujemy przygotowanie projektów graficznych na potrzeby druku wielkonakładowego: ulotki, foldery, katalogi, broszury, plakaty, kalendarze, notesy, wizytówki, karty rabatowe i podarunkowe. WIĘCEJ »

Packshoty produktowe


Przygotowane przez nas packshoty wyglądają profesjonalnie i atrakcyjnie, dzięki czemu łatwiej jest przekonać do ich zakupu. Zawsze dokładamy wszelkich starań by pokazać produkt z jak najlepszej strony. WIĘCEJ »

Potrzebujesz dobrej strony www?
Porozmawiajmy.

Wierzymy, że najlepsze projekty to efekt dobrej współpracy między Tobą, a tooeasy. Współpraca, która łączy wiedzę o produkcie z miłością do projektowania.