Serwis internetowy

Nowy wymiar e-usług.

Serwis internetowy to strona internetowa, której zadaniem jest świadczenie usług online. Często zawiera elementy interaktywne (formularze, aplikacje).  Serwis zwykle oparty jest na ogólnodostępnych silnikach opensource, dodatkowo wzbogacony jest o indywidualne komponenty, które pozwalają dostosować funkcjonalność do przyjętego modelu biznesowego. Do serwisów zaliczamy m.in. serwisy aukcyjne, ogłoszeniowe, informacyjne, wortale oraz portale randkowe.

Dochodowy serwis internetowy

Odpowiednio prowadzony i reklamowany serwis internetowy może stać się wysoce dochodową działalnością. Comiesięczne koszty związane z prowadzeniem serwisu z reguły stanowią mały procent generowanych zysków, dlatego uruchomienie niszowego serwisu może stać się atrakcyjnym źródłem dochodów.
Równie istotnym elementem co funkcjonalność serwisu, jest łatwość zarządzania stroną z poziomu administratora. Automatyzacja procesów zarządzania pozwala zaoszczędzić czas i sprawia, że obsługa strony jest przyjemna.

Dodatkowe moduły takie jak newsletter pozwalają przeprowadzać kampanie reklamowe wewnątrz serwisu oraz utrzymywać stały kontakt ze wszystkimi użytkownikami strony.

Często integrowane moduły:

  • płatności online
  • zarządzanie kontami użytkowników
  • moderacja wpisów na stronie
  • zarządzanie banerami
  • wyróżnianie ofert
  • newsletter / mailing
  • notyfikacje mailowe

Nasza oferta

Projektowanie i tworzenie stron www


Tworzymy strony firmowe, sklepy internetowe i serwisy. Przestrzegamy zasad UX/UI. Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są responsywne, co gwarantuje poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. WIĘCEJ »

Projektowanie logo i elementów SIW


Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu kompleksowe opracowanie materiałów dla dowolnej marki. Spójność elementów identyfikacji wizualnej wspomaga sukces marketingowy i rynkowy firmy. WIĘCEJ »

Projektowanie etykiet i opakowań


Oferujemy Państwu wykonanie projektów graficznych etykiet i opakowań dla dowolnego produktu. Projektujemy opakowania i etykiety m.in. dla suplementów diety, kosmetyków, preparatów erotycznych, produktów spożywczych. WIĘCEJ »

Projektowanie banerów, mailingów, landing page


Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnych i skutecznych projektów na potrzeby kampanii internetowej takich jak: banery internetowe statyczne i dynamiczne, mailing reklamowy / newsletter. WIĘCEJ »

Projektowanie ulotek, plakatów, folderów


Oferujemy przygotowanie projektów graficznych na potrzeby druku wielkonakładowego: ulotki, foldery, katalogi, broszury, plakaty, kalendarze, notesy, wizytówki, karty rabatowe i podarunkowe. WIĘCEJ »

Packshoty produktowe


Przygotowane przez nas packshoty wyglądają profesjonalnie i atrakcyjnie, dzięki czemu łatwiej jest przekonać do ich zakupu. Zawsze dokładamy wszelkich starań by pokazać produkt z jak najlepszej strony. WIĘCEJ »

Potrzebujesz dobrej strony www?
Porozmawiajmy.

Wierzymy, że najlepsze projekty to efekt dobrej współpracy między Tobą, a tooeasy. Współpraca, która łączy wiedzę o produkcie z miłością do projektowania.