Przewiń do góry

Projektowanie i tworzenie stron www

Strony responsywne, UX/UI design

Projektowanie stron internetowych to podstawowa usługa oferowana przez nasze studio graficzne. Cały czas podążamy za nowinkami i jednocześnie dbamy aby tworzone przez nas strony www były oryginalne, funkcjonalne (przestrzegamy zasad UX/UI) i wysoce podatne na pozycjonowanie. Obecnie wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są responsywne, co jest gwarancją poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Oferujemy:

— Strona typu wizytówka
— Strona www firmowa
— Sklep internetowy
— Serwis internetowy

0
Rok rozpoczęcia
działalności.

Etapy realizacji prac

Jak pracujemy nad Twoją
strona internetową?

 1. Przekazanie wstępnych materiałów i wytycznych do strony
  Zapoznajemy się z Państwa oczekiwaniami oraz z dostępnymi materiałami. Analizujemy rynek i znajdujemy optymalne rozwiązanie dla strony internetowej.
 2. Przygotowanie oferty
  Na podstawie zebranych informacji przegotowujemy indywidualną ofertę zawierająca wyszczególnienie kosztów oraz terminu realizacji. Przedstawiamy też naszą wizję strony.
 3. Podpisanie umowy
  Podpisujemy umowę jeśli oferta spełnia Państwa oczekiwania. Umowa jest również podstawą do przeniesienia autorskich praw majątkowych.
 4. Przekazanie niezbędnych do stworzenia strony materiałów.
  Wysyłają nam Państwo materiały do strony takie jak: logo firmy, teksty, zdjęcia. Jeśli nie dysponują Państwo żadnymi materiałami, również jesteśmy na to gotowi. Współpracujemy z copywriterami, a zdjęcia do celów komercyjnych pozyskujemy z internetowych banków zdjęć.
 5. Przygotowanie projektu graficznego
  Tworzymy pierwsze modele i szkice. Już podczas tego etapu zwracamy uwagę na odpowiednie rozmieszczenie elementów pod kątem SEO (podatność na pozycjonowanie). Gdy projekt osiąga satysfakcjonujący nas wygląd, wysyłamy go do Państwa by skonfrontować naszą wizję z Państwa oczekiwaniami. Jeśli projekt nie uzyskuje akceptacji – nanosimy poprawki lub projektujemy od nowa. Do kolejnego etapu przechodzimy dopiero po akceptacji projektu graficznego (późniejsze zmiany graficzne będą dodatkowo wyceniane).
 6. Przystąpienie do prac programistycznych.
  Przystępujemy do prac programistycznych, czyli wdrażamy przygotowane i zaakceptowane projekty graficzne. Budujemy i optymalizujemy kod strony pod wybrany silnik (np. WordPress, Joomla, PrestaShop, lub autorski CMS). Programując przestrzegamy wszystkich standardów tworzenia stron www i gwarantujemy poprawne wyświetlanie strony w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych i na urządzeniach mobilnych. Na koniec wysyłamy link do wersji testowej strony.
 7. Umieszczenie strony na docelowym serwerze.
  Finalną wersję strony umieszczamy na wskazanym przez Państwa serwerze. Jeśli nie posiadają Państwo wykupionego hostingu, to zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Dla naszych klientów oferujemy hosting strony www + dowolna liczba kont email. Pierwszy rok gratis, później 150 zł netto/rok.
 8. 10 dni na uwagi
  Od momentu opublikowania strony mają Państwo 10 dni na zgłoszenie uwag dotyczących funkcjonowania strony. Brak uwag oznacza akceptację, a dla nas podstawę do wystawienia faktury VAT.
 9. Gwarancja 12 miesięcy
  Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. W tym czasie zobowiązujemy się do wykonywania nieodpłatnych poprawek, dotyczących złego funkcjonowania strony internetowej (ewentualne błędy, które wynikły podczas użytkowania strony)
  Oferujemy również opiekę nad stroną (aktualizacje treści i zdjęć, aktualizacje silnika strony). Miesięczny koszt opieki nad stroną uzależniony jest od liczby przewidywanych zmian i zaczyna się już od 50zł netto / mc.

Dlaczego warto wybrać nasze studio graficzne?

 • Kreatywnie – tworzymy wyłącznie oryginalne i unikalne projekty graficzne.
 • Wygodnie – projektujemy kompleksowo, a większość prac wykonujemy zdalnie.
 • Projekty graficzne wykonujemy bez limitu poprawek – do akceptacji.

Wybrane realizacje

Potrzebujesz dobrego projektu?
Porozmawiajmy.

Wierzymy, że najlepsze projekty to efekt dobrej współpracy między Tobą, a tooeasy. Współpraca, która łączy wiedzę o produkcie z miłością do projektowania.