Sklep internetowy

E-commerce który działa.

Głównym celem sklepu internetowego jest przedstawienie oferowanych produktów oraz przekonanie odwiedzającego sklep do zrobienia zakupów. Projekt sklepu internetowego powinien być dostosowany graficznie do rodzaju asortymentu, a przy tym interfejs musi pozwalać na intuicyjne poruszanie się po sklepie. Sklepy internetowe często oparte są na darmowych i sprawdzonych silnikach takich jak PrestaShop, WooCommerce czy Magento.

Główne zalety e-handlu

  • brak kosztów związanych z wynajęciem lokalu
  • sprzedaż prowadzona 24h/dobę
  • możliwość dotarcia do klientów z całego świata
  • relatywnie niski nakład czasu na obsługę transakcji
  • prowadzenie kampanii reklamowych za pośrednictwem sieci afiliacyjnych
  • możliwość sprzedaży towarów których fizycznie nie posiadamy

Odpowiednio zaprojektowany pod względem funkcjonalnym i graficznym sklep może generować sprzedaż większą niż sklep tradycyjny. Dodatkowe moduły takie jak newsletter pozwolą utrzymać stały kontakt z klientami sklepu i zapewnić ciągłość zamówień.

Nasza oferta

Projektowanie i tworzenie stron www


Tworzymy strony firmowe, sklepy internetowe i serwisy. Przestrzegamy zasad UX/UI. Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są responsywne, co gwarantuje poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. WIĘCEJ »

Projektowanie logo i elementów SIW


Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu kompleksowe opracowanie materiałów dla dowolnej marki. Spójność elementów identyfikacji wizualnej wspomaga sukces marketingowy i rynkowy firmy. WIĘCEJ »

Projektowanie etykiet i opakowań


Oferujemy Państwu wykonanie projektów graficznych etykiet i opakowań dla dowolnego produktu. Projektujemy opakowania i etykiety m.in. dla suplementów diety, kosmetyków, preparatów erotycznych, produktów spożywczych. WIĘCEJ »

Projektowanie banerów, mailingów, landing page


Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnych i skutecznych projektów na potrzeby kampanii internetowej takich jak: banery internetowe statyczne i dynamiczne, mailing reklamowy / newsletter. WIĘCEJ »

Projektowanie ulotek, plakatów, folderów


Oferujemy przygotowanie projektów graficznych na potrzeby druku wielkonakładowego: ulotki, foldery, katalogi, broszury, plakaty, kalendarze, notesy, wizytówki, karty rabatowe i podarunkowe. WIĘCEJ »

Packshoty produktowe


Przygotowane przez nas packshoty wyglądają profesjonalnie i atrakcyjnie, dzięki czemu łatwiej jest przekonać do ich zakupu. Zawsze dokładamy wszelkich starań by pokazać produkt z jak najlepszej strony. WIĘCEJ »

Potrzebujesz dobrej strony www?
Porozmawiajmy.

Wierzymy, że najlepsze projekty to efekt dobrej współpracy między Tobą, a tooeasy. Współpraca, która łączy wiedzę o produkcie z miłością do projektowania.