Projektowanie etykiet

Projektujemy dla dowolnej marki i branży.

Oferujemy Państwu wykonanie projektów graficznych etykiet i opakowań dla dowolnego produktu. Gwarantujemy terminowe powstanie atrakcyjnego projektu, zgodnego ze specyfikacją drukarni i Państwa oczekiwaniami. Wszystkie prace graficzne wykonujemy z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Dla nietypowych projektów etykiet możemy stworzyć unikalny wykrojnik. Projektujemy opakowania i etykiety m.in. dla suplementów diety, kosmetyków, preparatów erotycznych, produktów spożywczych, artykułów przemysłowych.

Oferujemy:

— Projektowanie etykiet
— Projektowanie opakowań kartonowych i pet

0
Rok rozpoczęcia
działalności.

Jak pracujemy nad Twoim
produktem?

Prace nad etykietą / opakowaniem rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z produktem oraz grupą docelową (określenie targetu). Precyzyjne określenie targetu jest szczególnie istotne ponieważ grupa docelowa determinuje styl projektu graficznego jak i późniejsze działania marketingowe.

Materiały niezbędne do rozpoczęcia prac projektowych:

  • wymiar etykiety / opakowania
  • nazwa produktu lub logo
  • zdjęcia (tylko jeśli są do dyspozycji)
  • teksty (gramatura/objętość, zastosowanie, skład, dane producenta, ostrzeżenia, etc.)
  • numer EAN-13 (kod paskowy/kreskowy)

Po otrzymaniu od Państwa materiałów przystępujemy do prac projektowych. Przedstawiona przez nas propozycja może być modyfikowana, lub w przypadku dużych rozbieżności, przygotowujemy całkowicie nowy projekt. Wszystko bez limitu poprawek – do momentu akceptacji.

Korzystamy z najlepszych banków zdjęć, dlatego jeśli nie dysponują Państwo żadnymi materiałami zdjęciowymi, a docelowo projekt ma takowe zawierać, proponujemy zakup konkretnego zdjęcia. W celu pozyskania unikalnych zdjęć, możemy również zaoferować przeprowadzenie sesji zdjęciowej.

Nasze umiejętności pozwalają nam zaprojektować dowolną grafikę, stąd w naszym portfolio znajdują się projekty m.in. doniczek, opakowań do jaj i gazów pieprzowych do samoobrony.

Dlaczego warto wybrać nasze studio graficzne?

  • Kreatywnie – tworzymy wyłącznie oryginalne i unikalne projekty graficzne.
  • Wygodnie – projektujemy kompleksowo, a większość prac wykonujemy zdalnie.
  • Projekty graficzne wykonujemy bez limitu poprawek – do akceptacji.

Wybrane realizacje

Potrzebujesz dobrego projektu?
Porozmawiajmy.

Wierzymy, że najlepsze projekty to efekt dobrej współpracy między Tobą, a tooeasy. Współpraca, która łączy wiedzę o produkcie z miłością do projektowania.