Strona www z CMS

System zarządzania treścią.

CMS czyli Content Managment System służy do samodzielnej obsługi stron www z poziomu przeglądarki internetowej (po wcześniejszym zalogowaniu). Dzięki CMS zarządzanie zawartością witryny jest łatwe i wygodne, a przy tym darmowe. Do najpopularniejszych CMSów należą: WordPress – prosty w obsłudze system, zaprojektowany do prowadzenia blogów, również doskonale sprawdza się w obsłudze stron firmowych. Joomla – bardziej rozbudowany od WordPressa system, który pozwala obsłużyć nawet rozbudowany serwis internetowy. Wszystkie tworzone przez nasze studio graficzne strony posiadają CMS.

Możliwości CMS

  • edycja treści na podstronach oraz stronie głównej
  • dodawanie / usuwanie / edycja aktualności
  • dodawanie / usuwanie / podstron
  • zarządzanie zdjęciami w galerii i slajderze.
  • możliwość ręcznego ustawiania znaczników META
  • generowanie mapy strony XML
  • aktualizacje silnika

CMS jest szczególnie pomocny jeśli planujemy wprowadzać na stronie częste zmiany. Samodzielne wprowadzenie aktualizacji treści nie wymaga kontaktu ze studiem graficznym, co przyspiesza cały proces i nie generuje dodatkowych kosztów.

Nasza oferta

Projektowanie i tworzenie stron www


Tworzymy strony firmowe, sklepy internetowe i serwisy. Przestrzegamy zasad UX/UI. Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są responsywne, co gwarantuje poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. WIĘCEJ »

Projektowanie logo i elementów SIW


Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu kompleksowe opracowanie materiałów dla dowolnej marki. Spójność elementów identyfikacji wizualnej wspomaga sukces marketingowy i rynkowy firmy. WIĘCEJ »

Projektowanie etykiet i opakowań


Oferujemy Państwu wykonanie projektów graficznych etykiet i opakowań dla dowolnego produktu. Projektujemy opakowania i etykiety m.in. dla suplementów diety, kosmetyków, preparatów erotycznych, produktów spożywczych. WIĘCEJ »

Projektowanie banerów, mailingów, landing page


Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnych i skutecznych projektów na potrzeby kampanii internetowej takich jak: banery internetowe statyczne i dynamiczne, mailing reklamowy / newsletter. WIĘCEJ »

Projektowanie ulotek, plakatów, folderów


Oferujemy przygotowanie projektów graficznych na potrzeby druku wielkonakładowego: ulotki, foldery, katalogi, broszury, plakaty, kalendarze, notesy, wizytówki, karty rabatowe i podarunkowe. WIĘCEJ »

Packshoty produktowe


Przygotowane przez nas packshoty wyglądają profesjonalnie i atrakcyjnie, dzięki czemu łatwiej jest przekonać do ich zakupu. Zawsze dokładamy wszelkich starań by pokazać produkt z jak najlepszej strony. WIĘCEJ »

Potrzebujesz dobrej strony www?
Porozmawiajmy.

Wierzymy, że najlepsze projekty to efekt dobrej współpracy między Tobą, a tooeasy. Współpraca, która łączy wiedzę o produkcie z miłością do projektowania.