Strona www responsywna

Responsive Web Design.

Responsywna strona internetowa dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana (telefon, tablet, laptop, komputer typu desktop). Każde z tych urządzeń posiada inną rozdzielczość, dlatego dla zapewnienie komfortu przeglądania treści, elementy strony powinny zostać każdorazowo odpowiednio ułożone. Wraz z popularyzacją urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety, responsywność w projektowaniu stron stała się niemal obowiązkowa. Wszystkie projektowane przez nasze studio graficzne strony internetoweresponsywne.

Responsywna strona a Google.

Wpływ na pozycję w wyszukiwarce Google
Firma Google otwarcie przyznaje, że strony responsywne są faworyzowane i coraz rzadziej możemy spotkać stronę nieresponsywną na pierwszej stronie wyników. Jest to ewenement, ponieważ Google z reguły nie powiadamia o aktualizacjach swojego algorytmu, a jeszcze rzadziej informuje jakie konkretnie zmiany zostaną wprowadzone.

Postęp technologiczny

Według ogólnodostępnych statystyk liczba użytkowników przeglądających strony internetowe z poziomu urządzeń mobilnych bardzo szybko wzrasta. Nieresponsywna strona internetowa wyświetlona na ekranie telefonu komórkowego jest nieciekawa i mało czytelna. Przykładowo aby przeczytać tekst znajdujący się na stronie, należy korzystać z funkcji przybliżenia, co  może skutecznie zniechęcić potencjalnego klienta.

Nasza oferta

Projektowanie i tworzenie stron www


Tworzymy strony firmowe, sklepy internetowe i serwisy. Przestrzegamy zasad UX/UI. Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są responsywne, co gwarantuje poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. WIĘCEJ »

Projektowanie logo i elementów SIW


Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu kompleksowe opracowanie materiałów dla dowolnej marki. Spójność elementów identyfikacji wizualnej wspomaga sukces marketingowy i rynkowy firmy. WIĘCEJ »

Projektowanie etykiet i opakowań


Oferujemy Państwu wykonanie projektów graficznych etykiet i opakowań dla dowolnego produktu. Projektujemy opakowania i etykiety m.in. dla suplementów diety, kosmetyków, preparatów erotycznych, produktów spożywczych. WIĘCEJ »

Projektowanie banerów, mailingów, landing page


Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnych i skutecznych projektów na potrzeby kampanii internetowej takich jak: banery internetowe statyczne i dynamiczne, mailing reklamowy / newsletter. WIĘCEJ »

Projektowanie ulotek, plakatów, folderów


Oferujemy przygotowanie projektów graficznych na potrzeby druku wielkonakładowego: ulotki, foldery, katalogi, broszury, plakaty, kalendarze, notesy, wizytówki, karty rabatowe i podarunkowe. WIĘCEJ »

Packshoty produktowe


Przygotowane przez nas packshoty wyglądają profesjonalnie i atrakcyjnie, dzięki czemu łatwiej jest przekonać do ich zakupu. Zawsze dokładamy wszelkich starań by pokazać produkt z jak najlepszej strony. WIĘCEJ »

Potrzebujesz dobrej strony www?
Porozmawiajmy.

Wierzymy, że najlepsze projekty to efekt dobrej współpracy między Tobą, a tooeasy. Współpraca, która łączy wiedzę o produkcie z miłością do projektowania.