Strony www

Strony internetowe UX Design.

Strony internetowe to połączenie kodu html oraz grafiki. Dla urozmaicenia wyglądu, strony www często zawierają obiekty multimedialne takie jak animacje flash czy jquery. Za pośrednictwem witryny mamy możliwość pokazania się w Internecie prywatnie jak i w celach komercyjnych. W dzisiejszych czasach każda firma powinna posiadać swoją stronę www, ponieważ Internet jest obecnie głównym medium wykorzystywanym do poszukiwań produktów i usług.

Rodzaje stron www

Strony internetowe w zależności od przeznaczenia i stopnia rozbudowania podzielić można na strony: typu wizytówka, firmowe, sklepy internetowe oraz serwisy internetowe. Proste strony typu wizytówka są wystarczające dla osób prywatnych oraz małych firm, których usługi mają charakter lokalny. Strony firmowe pozwalają szczegółowo zaprezentować ofertę oraz budować renomę przedsiębiorstwa. Sklepy internetowe to idealne rozwiązanie dla osób doceniających e-commerce. Serwisy internetowe wymagają najwięcej nakładu pracy na etapie projektowania, jednak korzyści wynikające z posiadania niszowego serwisu są niewspółmiernie wysokie do poniesionych kosztów początkowych.

Nasza oferta

Projektowanie i tworzenie stron www


Tworzymy strony firmowe, sklepy internetowe i serwisy. Przestrzegamy zasad UX/UI. Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są responsywne, co gwarantuje poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. WIĘCEJ »

Projektowanie logo i elementów SIW


Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu kompleksowe opracowanie materiałów dla dowolnej marki. Spójność elementów identyfikacji wizualnej wspomaga sukces marketingowy i rynkowy firmy. WIĘCEJ »

Projektowanie etykiet i opakowań


Oferujemy Państwu wykonanie projektów graficznych etykiet i opakowań dla dowolnego produktu. Projektujemy opakowania i etykiety m.in. dla suplementów diety, kosmetyków, preparatów erotycznych, produktów spożywczych. WIĘCEJ »

Projektowanie banerów, mailingów, landing page


Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnych i skutecznych projektów na potrzeby kampanii internetowej takich jak: banery internetowe statyczne i dynamiczne, mailing reklamowy / newsletter. WIĘCEJ »

Projektowanie ulotek, plakatów, folderów


Oferujemy przygotowanie projektów graficznych na potrzeby druku wielkonakładowego: ulotki, foldery, katalogi, broszury, plakaty, kalendarze, notesy, wizytówki, karty rabatowe i podarunkowe. WIĘCEJ »

Packshoty produktowe


Przygotowane przez nas packshoty wyglądają profesjonalnie i atrakcyjnie, dzięki czemu łatwiej jest przekonać do ich zakupu. Zawsze dokładamy wszelkich starań by pokazać produkt z jak najlepszej strony. WIĘCEJ »

Potrzebujesz dobrej strony www?
Porozmawiajmy.

Wierzymy, że najlepsze projekty to efekt dobrej współpracy między Tobą, a tooeasy. Współpraca, która łączy wiedzę o produkcie z miłością do projektowania.